Konkurs dedykowany kontrahentom współpracującym z naszą firmą – „Sprzedajemy produkty marki VENA Lingerie”

KONKURS

 „Sprzedajemy produkty marki VENA Lingerie”

Firma Vena Lingerie często organizuje konkursy skierowane bezpośrednio do naszych klientów detalicznych, w związku z czym dla odmiany postanowiliśmy zorganizować konkurs dedykowany kontrahentom współpracującym z naszą firmą! Konkurs ma na celu pokazanie jak są sprzedawane i promowane produkty naszej marki! Jak mocne miejsce w Waszych sklepach zajmuje marka VENA Lingerie na „półkach” 😉 A wszystko to należy ukazać za pomocą zdjęcia i przesłać do Nas!

Nagrody do wygrania:

1 Miejsce – bon o wartości 1000 zł netto*

 2 miejsce bon o wartości 500 zł netto*

3 miejsce – bon o wartości 300 zł netto*

*do wykorzystania na produkty marki VENA Lingerie.

Co należy zrobić, by zgarnąć nagrodę??

  1. wykonać minimum 1 zdjęcie (mile widziane kilka) obrazujące miejsce/ część sklepu/ półki sklepowe/ gondole sklepowe/ wieszaki/ ściany/ stojaki gdzie znajdują się produkty marki VENA Lingerie oraz artykuły marketingowe. Jako produkty rozumie się bieliznę typu biustonosz, figi, koszulki, komplety, body oraz artykuły marketingowe typu: plakaty, banery, torby, kartoniki z logo firmy, stand reklamowy, roll-up, pajączki reklamowe itp.
  2. przesłać zdjęcia do Organizatora na adres e-mail: pr@vena-bielizna.pl do dnia 20 grudnia 2017 roku w tytule wpisując „Sprzedajemy produkty marki VENA Lingerienazwa sklepu i miejscowość” wraz z krótką opinią na temat produktów marki VENA Lingerie i informacją, kto z naszych handlowców jest Państwa opiekunem handlowym (imię i nazwisko handlowca).
  3. zamieszczenie w wiadomości e-mail swojego imienia i nazwiska, dokładnej nazwy sklepu, dokładnego adresu, oraz kontaktowego numeru telefonu.

Dodatkowo każde zgłoszone zdjęcie w ramach Konkursu zostanie umieszczone na naszych profilach społecznościowych z informacją o nazwie i adresie sklepu!

Ty promujesz naszą markę, my promujemy Twój sklep!

Tylko tyle, a bon o wartości 1000 zł na bieliznę naszej marki może być Twój!

Konkurs trwa od 06 listopada do 20 grudnia 2017 roku.  Rozstrzygnięcie Konkursu i przyznanie nagrody odbędzie się w terminie między 19 a 29 stycznia 2018 roku.

POWODZENIA!

Regulamin Konkursu:

Regulamin Konkursu dedykowanego Kontrahentom współpracującym z firmą VENA Lingerie

Dodaj komentarz

Close Menu