O nas

Witamy na stronie firmy VENA  - renomowanego producenta bielizny damskiej, który oferuje modną bieliznę nie tylko na co dzień, ale i na specjalne okazje. Najwyższej jakości materiały, z których tworzymy kolekcje, subtelne koronki, satyny i hafty odpowiednio dobrane sprawiają, że kobiecy biust jest doskonale podtrzymany i wyeksponowany. Bielizna naszej firmy VENA to kwintesencja kobiecości. W kolekcji przeważają stonowane kolory, ale można również znaleźć bieliznę wzbogaconą o nutę kolorystycznej ekstrawagancji. Uroku dodają przepiękne dodatki uzupełniające całość.

Specjalizujemy się w tworzeniu biustonoszy na duże biusty, proponujemy również kolekcję biustonoszy push-up i soft. Bielizna dla kobiet z dużym biustem powinna być nie tylko wygodna, ale i nieziemsko piękna.  Z roku na rok umacniamy swoją pozycję na rynku bieliźnianym i cieszymy się coraz większą popularnością. W tworzenie kolekcji wnosimy nie tylko wiedzę, ale i najważniejsze – serce.  Chcemy,  by każda kobieta w bieliźnie VENA wyglądała kobieco, pięknie, kusząco, a jednocześnie, by czuła wygodę i komfort. Znakomity design i bogata kolorystyka sprawiają, że kolekcje bielizny VENA zachwycają panie z mniejszym biustem.Nasza bielizna zaskakuje, kusi, a jednocześnie nadaje naturalny kształt, idealnie podtrzymuje i uwydatnia kobiecy biust. Klientki kojarzą naszą firmę z niebanalnym  wzornictwem, starannością wykonania, doskonałą jakością i korzystną ofertą cenową.

Bogata kolorystyka, zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami mody, od tradycyjnych bieli i czerni po róże, fiolety, turkusy i granaty, sprawia, że każda kobieta w naszej bieliźnie wygląda modnie i elegancko, a bielizna podkreśla piękno kobiecego ciała. ​Stworzenie bielizny w 53 rozmiarach (65 E-K, 70 B-K, 75 A-J, 80 B-I, 85 B-H, 90 B-G, 95 B-F) umożliwiło nam perfekcyjne dopasowanie bielizny.

Projektujemy i produkujemy komplety bielizny, podkreślające kobiece piękno, klasę i styl. Cały proces produkcyjny odbywa się w Białymstoku, z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć rynku tekstylnego. Nosząc bieliznę naszej firmy, panie zyskują pewność, że mają doskonale wyeksponowane swoje kobiece atuty. W bieliźnie VENA czują się pewne siebie, niesamowicie kobiece i świadome swojej wartości.

Close Menu