O nas

VENA Lingerie – renomowany producent bielizny damskiej

Uważamy, że bielizna dla kobiet z dużym biustem powinna być nie tylko wygodna, ale i nieziemsko piękna. Dlatego oferujemy modną bieliznę damską nie tylko na co dzień, ale również na specjalne okazje. Najwyższej jakości materiały, z których tworzymy kolekcje, subtelne koronki, satyny i hafty odpowiednio dobrane sprawiają, że kobiecy biust jest doskonale podtrzymany oraz wyeksponowany. Bielizna VENA to kwintesencja kobiecości. W kolekcji przeważają stonowane kolory, ale można również znaleźć bieliznę wzbogaconą o nutę ekstrawagancji. Uroku dodają przepiękne dodatki uzupełniające całość.

Wyłącznie najlepsza bielizna damska dostępna w Internecie

Bogata kolorystyka, zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami mody, od tradycyjnych bieli i czerni po róże, fiolety, turkusy i granaty, sprawia, że każda kobieta w naszej bieliźnie wygląda modnie i elegancko, podkreślając piękno ciała. Tworzymy głównie biustonosze na duże biusty (między innymi full cup czy semi soft – który w naszej konstrukcji K7 – okazała się hitem, ponieważ idealnie zbiera, podtrzymuje i eksponuje piersi). Mamy nieustanną motywację do dalszej pracy  – wiele Klientek potwierdza, że balkonetka VENA jest aktualnie najlepszą konstrukcją na polskim rynku. Rozwijamy się nieustannie, czego potwierdzeniem jest zaangażowanie w dziedzinie biustonoszy push-up. Nie bez powodu uważani jesteśmy za innowacyjną markę. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy model biustonosza typu “spacer” (VB-290). Ponadto w asortymencie proponujemy biustonosze big soft, koszule nocne, body.

Polska bielizna damska dostępna bez wychodzenia z domu

Każdy z biustonoszy firmy VENA wytwarzany jest w Polsce. Używamy do tego surowców od wielu znanych producentów głownie włoskich: Carvico, Ricamificio di Fagnano S.r.l., Colombo Antonio, Euro Jersey, a także hiszpańskich, polskich, greckich, czy największego niemieckiego producenta kop – Mühlmeier. W tworzenie kolekcji wnosimy nie tylko wiedzę, ale i najważniejsze – serce.  Chcemy,  aby wszystkie kobiety w bieliźnie VENA wyglądały pięknie, kusząco, a jednocześnie czuły wygodę i komfort. Produkujemy bieliznę od około 10 lat, jesteśmy jedną z najmłodszych bieliźnianych firm w Polsce, a konstrukcyjnie, projektowo już zaczynamy wyprzedzać konkurencję. Z roku na rok umacniamy swoją pozycję na rynku bieliźnianym i cieszymy się coraz większą popularnością.

Close Menu
×
×

Koszyk