Oferty Pracy

STANOWISKO:
SPECJALISTA DS. EXPORTU

Opis stanowiska:

– rozwój sprzedaży na wybranych rynkach zagranicznych,
– realizowanie planów sprzedażowych,
– aktywne budowanie wizerunku marki,
– podtrzymywanie i nawiązywanie współpracy z klientami zagranicznymi,
– negocjacje warunków dla kontraktów zagranicznych,
– spotkania handlowe i prezentacje,
– sporządzanie ofert handlowych oraz nadzorowanie realizacji zamówień
– koordynowanie działań marketingowych, uczestnictwo w targach branżowych,
– delegacje służbowe.

Wymagania:

– biegła znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna znajomość języka rosyjskiego
– mile widziana znajomość innych języków obcych,
– posiadanie w swoim portfolio sukcesów sprzedażowych z poprzednich miejsc pracy,
– czynne prawo jazdy kat.B,
– dobra organizacja pracy,
– sumienność, komunikatywność, motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
– umiejętność negocjacji, operatywność, samodzielność, kreatywność
– minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie znajomość branży bieliźnianej)

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, pracę na miejscu oraz wyjazdy służbowe
– pracę pełną wyzwań z możliwością stałego wykorzystywania języka obcego
– wynagrodzenie podstawowe oraz premię w zależności od uzyskiwanych wyników sprzedażowych
– narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy praca@vena-bielizna.pl

Przesyłając CV rosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych FIRMY VENA (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

STANOWISKO:
SZWACZKA MASZYNOWA

Zadania:

Szycie procesowe bielizny damskiej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie min. 0,5 roku bądź możliwośc przyuczenia do zawodu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • System jednozmianowy w godzinach 6-14,
  • Atrakcyjne warunki finansowe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy praca@vena-bielizna.pl lub kontakt telefoniczny 85 732 60 77 wew. 21

Close Menu

Koszyk