Oferty Pracy

STANOWISKO:
SZWACZKA MASZYNOWA

Zadania:

Szycie procesowe bielizny damskiej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie min. 0,5 roku bądź możliwośc przyuczenia do zawodu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • System jednozmianowy w godzinach 6-14,
  • Atrakcyjne warunki finansowe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy praca@vena-bielizna.pl lub kontakt telefoniczny 85 732 60 77 wew. 21

Przesyłając CV rosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych FIRMY VENA (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

STANOWISKO:
KONTROLER JAKOŚCI PRZY PRODUKCJI BIELIZNY

Zadania:

  • Kontrola jakości gotowego wyrobu,
  • Definiowanie wymagań jakościowych i podstawowych cech produkcyjnych wyrobów,
  • Monitorowanie poprawności produkcji,
  • Współpraca z działem produkcyjnym.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle tekstylnym ( odzież) lub gorseciarstwie.

Oferujemy:

  • System jednozmianowy w godzinach 7-15,

Close Menu