Innowacyjny biustonosz pół-usztywniany typu semi-soft bez fiszbiny bocznej

Szanowni Państwo miło nam poinformować, iż prowadzone prace badawczo rozwojowe, które prowadziliśmy przez kilka miesięcy w celu stworzenia biustonosza o autorskim wzorze i konstrukcji dobiegły końca i zaowocowały pojawieniem się innowacyjnego biustonosza pół-usztywnianego typu semi-soft bez fiszbiny bocznej – model VB-399

Opis naszego nowego modelu:
– biustonosz typu pół-usztywniany
– biustonosz bez fiszbiny bocznej,
– biustonosz z wysoką częścią usztywnioną miseczki, sięgającą powyżej linii brodawki sutkowej,
– biustonosz bez szwa na misce,
– biustonosz w którym górna część miseczki uszyta z koronki nie marszczy się, oraz jest dobrze dopasowana do biustu,
– biustonosz z dobrze dopasowaną środkową częścią bawetu, który nie odstaje, dzięki czemu biust nie będzie się wysuwał przez dolną część biustonosza,
– biustonosz z dobrze dopracowaną częścią biustonosza, która znajduje się na wysokości pachy.

Wynikiem kilku miesięcy wytężonej pracy całego zespołu badawczego firmy VENA, jest autorska konstrukcja biustonosza, która spełnia nasze oczekiwania. Co jednak dla nas, jako zespołu jest ważniejsze, odpowiada ona na zapotrzebowanie naszych klientek docelowych. Metodą prób i błędów udało nam się zlikwidować wszelkie wytępujące szwy na miskach biustonosza, które powodowały ewentualne podrażnienia newralgicznych miejsc na skórze bądź skutkowały zmniejszeniem walorów estetycznych biustonosza. W związku z tym miska biustonosza od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej jest zupełnie gładka. Dzięki przeszyciu środka biustonosza „na skos”- udało się nam osiągnąć zamierzony efekt, czyli dobre przylgnięcie środka do ciała. Dodatkowe zabezpieczenie koronki/tiulu gumą płaską dzianą, zdecydowanie wzmocniło ten efekt. Obwód biustonosza jest bardziej dopasowany, ale przy tym nie wpija się w ciało. Udało nam się również usunąć z konstrukcji biustonosza fiszbiny boczne, zachowując przy tym ich funkcjonalność. Osiągnęliśmy to, dzięki wzmocnieniu boku biustonosza, podwójną warstwą tiulu elastycznego, wszytego od miejsca gdzie w konstrukcji znajduje się fiszbina boczna.

Biustonosz powstał dzięki realizacji prac B+R dofinansowanych z projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.
Projekt pt. „Wzrost innowacyjności firmy VENA związany z wprowadzeniem na rynek biustonosza półusztywnianego typu semi-soft bez fiszbiny bocznej i udoskonaleniem obecnych produktów”. Projekt współfinansowany w ramach umowy o dofinansowanie nr UDA-RPPD.01.03.00-20-0101/16-00.

      

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu
×
×

Koszyk